top of page

W czym się specjalizujemy ?

Jesteśmy drukarnią fleksograficzną i rotograwiurową. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów opakowaniowych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego. 

 

Specjalizujemy się w nadruku folii aluminiowej farmaceutycznej do blistrów oraz folii saszetkowej do leków, suplementów i kosmetyków.

Jesteśmy producentem trójwarstwowego laminatu                      , stosowanego do produkcji opakowań dla produktów kosmetycznych. Mamy również doświadczenie w produkcji i nadruku laminatów oraz wieczek aluminiowych dla przemysłu spożywczego. 

LOGO_MTCOSPACK.png
W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Kim jesteśmy ?

Kim jesteśmy ?

MTC Polska jest częścią MTC Holding Group, która powstała w 1986 roku w Wiedniu. Oddziały grupy są obecne w sześciu krajach: w Austrii, Słowenii, Serbii, Rumunii, Chorwacji  oraz  w Polsce.

 

Firma MTC Polska powstała w 1993 roku w Warszawie, a obecny zakład produkcyjny został wybudowany w ramach inwestycji „green field” w 1999 roku w Pruszkowie. 

KIM JESTEŚMY?

Dla kogo pracujemy ?

Jesteśmy liderem w produkcji opakowań bezpośrednich dla przemysłu farmaceutycznego. Wśród naszych klientów znajdują się największe koncerny farmaceutyczne.

 

Naszą specjalnością są również opakowania bezpośrednie dla przemysłu kosmetycznego oraz spożywczego. Jesteśmy obecni z naszymi produktami na rynku polskim, w całej Europie, Azji i Afryce.

DLA KOGO PRACUJEMY?

Dlaczego warto

z nami pracować ?

Pracujemy zgodnie z wdrożonym i stale udoskonalanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością. 

 

Kontrolujemy jakość na każdym etapie procesu produkcji, począwszy od surowców, półproduktów, po gotowe wyroby. 

 

Dostarczane przez nas materiały opakowaniowe mają bezpośredni kontakt z produktem, dlatego tak ważne jest dla nas bezpieczeństwo i spełnienie najbardziej rygorystycznych wymagań jakościowych. 

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Spełniamy wymagania następujących

norm:

- ISO 9001 „Systemy Zarządzania Jakością"

- ISO 15378 - „Bezpośrednie materiały opakowaniowe produktów                    leczniczych" (Wymagania szczególne dotyczące zastosowania ISO 9001

  z uwzględnieniem Dobrej Praktyki Wytwarzania, GMP)

- ISO 22000 „Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności" 

- HACCP „Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli." 

- BRC Packaging - Globalny Standard dla producentów opakowań 

   i materiałów opakowaniowych.

- ISO 14001 "System Zarządzania Środowiskowego"

- OHSAS 18001 "System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy”

SPEŁNIAMY WYMAGANIA NASTĘPUJĄCYCH NORM:

Kim jesteśmy ?

Stawiamy na technologie, dlatego nieustannie modernizujemy proces produkcji i inwestujemy w park maszynowy.

Jesteśmy innowacyjni, tworzymy know-how opakowań i zawsze szukamy nowych rozwiązań. Nie chcemy być tylko jednym z dostawców, zależy nam na długofalowej współpracy z klientami i partnerstwie.  Jesteśmy elastyczni, mamy krótkie terminy realizacji i podejmujemy się produkcji mniejszych partii zamówień na życzenie naszych klientów.

 

Mamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby klientów.

Co nas wyróżnia ?

CO NAS WYRÓŻNA?
bottom of page